facebook

Totenhem ponovo ostao bez pobede u završnici

Totenhem ponovo ostao bez pobede u završnici. Njukasl i Totenhem odigrali su nerešeno u meču 30. kola Premijer lige – 2:2 (1:2).

Totenhem je imao šansu da pobedom prestigne Čelsi i zauzme četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona, ali su bez sva tri boda ostali u završnici.

Sada imaju dva boda manje od Čelsija i isti broj bodova kao i Liverpul i Vest Hem, pa nas u poslednjih osam kola očekuje zanimljiva borba za mesto koje vodi u Ligu šampiona.

Njukasl je došao do važnog boda u borbi za opstanak.

Poveo je domaćin golom Žoelintona u 28. minutu, da bi zatim na scenu stupio Hari Kejn i pogodio u 30. i 34. minutu za potpuni preokret.

U svom stilu je Žoze Murinjo zatvorio utakmicu, ali mu se to ponovo obilo u glavu.

Bod Njukaslu u 85. minutu doneo je fudbaler Arsenala Džo Vilok, koji igra na pozajmici u Njukaslu.

Izvor: b92, Foto: Pixabay