facebook

Mitrović nastavio golgetersku seriju (VIDEO)

Mitrović nastavio golgetersku seriju. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović preneo je golgetersku formu iz reprezentacije u Premijer ligu.

Pošto je postigao pet golova u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u dresu reprezentacije Srbije, sada je zatresao mrežu i u dresu Fulama.

Fulam je gostovao Aston Vili i poveo je golom Mitrovića u 61. minutu, ali je na kraju izgubio sa 1:3 (0:0).

Skot Parker pružio je ponovo šansu Mitroviću u prvoj postavi i to mu se isplatilo.

Mitrović je ukrao loptu posle velike greške Mingsa, zaobišao golmana i smestio loptu u mrežu za vođstvo Fulama.

Popularni Mitrogol je postigao prvi pogodak u Premijer ligi još od oktobra 2020. godine.

Ipak, usledio je preokret Aston Vile za tri minuta.

Trezege je pogađao u 78. i 81. minutu, da bi tačku na meč stavio Oli Votkins u 87. minutu.